קורסים

הדרכה

מחברים משפחות ונשארים יחד

אפשר שנעבור לגור יחד ויהיה טוב לכולם בחיבור הזה, לנו ולילדים. אפשר שהבית יהפוך לבית של כל הילדים ותהיה בו אוירה של ביחד ומשפחתיות. אפשר שנדע להתנהל יחד כזוג וכצוות שמחזיק את הבית, וגם נאפשר חופש ומרחב לכל אחד מול ילדיו. אפשר שנרגיש בטוחים ורגועים כהורים וכזוג, ותהיה לנו ודאות ובטחון בעתיד. אפשר, ולשם אנחנו הולכים!

לצפייה בהדרכה

הרצאה

חוסן זוגי ומשפחתי בפרק ב

בדרך הכי קשה, בלתי ניתנת לתפיסה במח האנושי, בלב שבור ומפורק לרסיסים, קיבלנו תזכורת כואבת ומדממת לדבר הכי חשוב בחיים – משפחה, שייכות, אהבה. יש לנו הזדמנות בפרק ב' של חיינו, לייצר לנו ולילדים שלנו את המקום הזה. לממש אהבה, זוגיות, חברות ושותפות, יחד עם חיבור הילדים איתנו למשפחה משולבת שיש בה הרמוניה, שייכות וקירבה בין כולם. זה תהליך שכל זוג בפרק ב' מכיר, לפעמים אנחנו מצליחים בו יותר ולפעמים פחות, אלא שהימים האילו, מציבים אתגרים בפנינו שמעולם לא נאלצנו להתמודד איתם, ובקלות אפשר להבין איך זוגות בפרק ב' מתרחקים, מאבדים את החוסן הזוגי ואת ראיית הדרך. את זה בדיוק אנחנו רוצים למנוע בהדרכה הזו. נדריך צעד צעד בכלים שיאפשרו לשמור על החוסן הזוגי שלנו, לנהל יחד את החיים בבהירות, ברוגע, עם בטחון בעתיד מתוך תפיסה זוגית ומשפחתית, ועם הרמוניה ותחושה של "ביחד" בין כולם, בתקופה הנוכחית ולתמיד.

לצפייה הרצאה

קורס דיגיטלי

בונים חוסן משפחתי

ברית המשפחה בפרק ב, היא אחד המרכיבים החשובים ליצירת ביטחון ודאות וחוסן בזוגיות בפרק ב. מה נעשה יחד בקורס? נגדיר את הערכים שמעצבים את המודלינג שאנחנו רוצים להיות עבור הילדים נלמד לעומק לבנותDNA משפחתי שמשיג תחושת שייכות נבנה את הדרך לייצר דנ"א ייחודי למשפחה שלנו, זהות משפחתית ו"גאות יחידה" כך שיותר ויותר נהפוך משתי משפחות למשפחה אחת

לכניסה לקורס

קורס דיגיטלי

מחדשים את ברית הזוגיות

מחדשים את ברית הזוגיות הוא יחידה אחת מתוך הקורס הדיגיטלי המקיף - משלבים זוגיות ומשפחה בפרק ב. ביחידה הזו אנחנו: נבנה אאוטקם מיטבי משותף שמרגש אותנו ויהיה ה"למה" שלנו מול כל האתגרים. נזהה את המשאבים שאנחנו נותנים ומקבלים בזוגיות. ניצור דפוסים שבונים חוסן, ומאפשרים להתמודד בצורה אפקטיבית עם שונות ועם שינויים. נבחין בטריגרים החיצוניים שמפעילים אותנו, ונלמד לשנות את התגובה האוטומטית. נפתח תקשורת זוגית אפקטיבית במצבים של קונפליקט.

לכניסה לקורס

קורס דיגיטלי

יוצרים הורות משלבת

יוצרים יחד הורות משלבת הוא יחידה אחת מתוך הקורס הדיגיטלי המקיף - משלבים זוגיות ומשפחה בפרק ב. ביחידה הזו אנחנו: נסדר ונדייק את הערכים שינחו את התגובות שלנו כהורים ניצור בהירות בתפקיד שלנו וב"מקום" שלנו מול הילדים של האחר נבין לעומק את ההבדלים בין חוקים, נורמות התנהגות וחינוך נסכים על נורמות התנהגות במרחב הציבורי, ונלמד איך לישם אותם הלכה למעשה, בעזרת מודל הורות משלבת נבהיר יחד מתי משחררים "החופש להיות אבא/אמא" ואיך פועלים ב"חזית אחידה" בפרק ב

לכניסה לקורס

סדנה

סדנה – לגדל ילדים יחד 7.9.2023

לגדל ילדים יחד, לנהל בצורה זוגית והרמונית את החינוך והגבולות במשפחה המשולבת שלנו, ולהשיג רוגע, שייכות ובטחון. יכול להיות שבצד הדומה, יש גם פערים בינינו בתפיסות לגבי חינוך וגבולות, יכול להיות שאנחנו רואים אחרת את הדברים, יכול להיות שנסיבות חיינו באמת מאתגרות, עדיין אנחנו יכולים למצוא את הדרך לחיות יחד בזוגיות מאושרת, בלי להרגיש שויתרנו או שילדינו נפגעים, וליצור משפחה משולבת מגובשת, שמשיגה תחושת שייכות ובטחון לנו ולילדים שלנו, לכל החיים. אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו לסדנה מיוחדת, מקצועית ומקיפה

לצפיה בסדנה

הרצאה

איך להיות בטוב שהילדים שלו נמצאים

אני שמה על השולחן בהדרכה הזו את האתגר אולי הגדול ביותר שלנו כנשים בפרק ב': האתגר בלהכיל ולחיות עם ילדים שהם לא שלנו. זה נכון בין אם אנחנו גרות יחד עם בני הזוג, או בבתים נפרדים, ובין אם הילדים קטנים, מתבגרים או בוגרים. לפעמים משהו בחיבור איתם לא עובד לנו. אנחנו מרגישות "לא בבית" כשהם נמצאים, אנחנו דרוכות, מעירות, משדרות חוסר שביעות רצון, והופכות להיות ה"אמא החורגת" שאנחנו לא רוצות להיות. את המקום הזה אנחנו רוצות לפתור. למצוא את הדרך להחזיר לעצמינו את תחושת הרוגע והשליטה בבית, את היכולת לנהל את הבית, להשיג את שיתוף הפעולה של בן הזוג שלנו, ולהיות אנחנו כמו שאנחנו אוהבות וגאות להיות. בהדרכה הזו נפרט לעומק ונדבר על הדרך להגיע לשם.

לצפייה הרצאה

הרצאה

מ 2 משפחות למשפחה משולבת

אפשר שנהיה מאושרים יחד בזוגיות ובאהבה שלנו וגם נייצר משפחה שיש בה תחושה של קירבה ושייכות בין כולם. אפשר שהבית שלנו יהיה הרמוני ושמח, שיהיו בו מערכות יחסים טובות, ותהיה בו הכלה וקבלה בלי להרגיש שאנחנו או הילדים שלנו משלמים מחיר. זוגות בפרק ב' טועים לחשוב שאם חיברנו בין המשפחות ועברנו לגור יחד כל אחד ימצא את מקומו בטבעיות, תחושת המשפחתיות תיווצר מעצמה וזה רק עניין של זמן. המחשבה הזו היא מוטעית הדרך לייצר את החיבור עם הילדים, בדרך שתאפשר לנו לחיות ברוגע גם כהורים, גם כבני זוג וגם כמי שמנהלים יחד בית ומשפחה, לאקורית מעצמה, והיא לא רק תוצר של זמן. היא תוצאה של התנהלות זוגית נכונה, במודעות וברגישות ועם צעדים מדוייקים ועקביים לאורך זמן

לצפייה הרצאה

הרצאה

2023 – שנה של הרמוניה וודאות בזוגיות ובמשפחה המשולבת שלנו

אנחנו ראויים לחיות ברוגע בחיים שלנו בפרק ב', כי אנחנו יודעים שהצלחנו ליצור גם זוגיות חזקה ויציבה, שנותנת לנו בטחון וודאות, וגם מרחב משפחתי לילדים שלנו, שבו הם מרגישים אהובים, שייכים ורצויים. אנחנו ראויים לחיות במציאות שיש בה הרמוניה, אוירה נעימה, מערכות יחסים מכבדות ומכילות בין כולם, תחושה של משפחתיות, וודאות בדרך המשותפת שלנו. אנחנו ראויים וזה אפשרי! בהדרכה חגיגית ומרגשת שיצרנו במיוחד לתחילתה של 2023, אנחנו מביאים אליכם בצורה פשוטה, מקצועית ובגובה העיניים, את הצעדים שיש לעשות כדי לבסס ולהעמיק את הזוגיות בינכם, את החיבור בין המשפחות, את הודאות והבטחון בדרך, ולייצר תוצאות חדשות ושונות עוד השנה. התוצאה: חיים מאושרים יחד, שבהם גם אנחנו וגם כל אחד מילדינו מוצא את המקום שלו בבית ובמשפחה, האוירה נעימה, יש תחושה של שייכות, משפחתיות והכלה, ויש לנו בטחון, יציבות ורגיעה.

לצפייה הרצאה

הדרכה

חיים רגועים ומאושרים עם הילדים שלו

יצרתי את ההדרכה הזו כדי לאפשר לך להתנהל אחרת בסיטואציות שקשורות לילדים שלו, שמפעילות אותך רגשית, לפעמים בדרך שגם את לא אוהבת בעצמך. זה אומר להיות מסוגלת לווסת את רגשותייך ואת תגובותייך האוטומטיות, ולשמור על שקט ורוגע פנימי. את לא תפסידי דבר מכך, רק תרוויחי. כי כשאת מצליחה להרגיש אחרת, את מתקשרת אחרת מול הסביבה ומול בן זוגך, את שומרת על מה שחשוב לך, ומובילה את הזוגיות והמשפחה שלך, למקום טוב ומאושר יותר ויותר.

לצפיה בהדרכה

הרצאה

המטרה: משפחה “אמיתית” בפרק ב

מה אנחנו רוצים להשיג בשילוב זוגיות ומשפחה בפרק ב? חיים משותפים מאושרים, שיש בהם רוגע, הרמוניה, זוגיות אוהבת ומעצימה, משפחה "אמיתית" שהיא סביבה תומכת ומכילה, לנו ולילדים שלנו, לתמיד. אנחנו מזמינים אתכם לצפות בהרצאה מיוחדת מעמיקה ועשירה, בה אנחנו משתפים בצעדים שיש לעשות כזוג, כדי להגיע למקום הזה, שבו גם אנחנו וגם הילדים כולם מרגישים משפחה, לא ב"כאילו" ולא על יד, אלא משפחה אמיתית!

לצפייה בהרצאה

הרצאה

משיגים שייכות בבית המשותף בפרק ב

אנחנו יכולים להשיג שייכות בבית המשותף בפרק ב! ליצור מרחב שבו הילדים מרגישים רצויים ואהובים, ויש בו גם גבולות וסטנדרטים של התנהגות ברורים, שאנחנו ההורים במשפחה המשולבת מציבים. ליצור דנא של משפחה משולבת שיש בה חיבור ושותפות ויש בה גם שונות ונפרדות. אנחנו בונים יחד מיומנות זוגית נכונה ומדוייקת עבורנו, ואז משיגים את התוצאה הזו לאורך זמן!

לצפיה בהדרכה

הרצאה

גבולות וחופש בזוגיות ומשפחה משולבת

הפערים שיש ביננו בנושאים של חינוך וגבולות, זו הסיבה השכיחה ביותר לפרידה בפרק ב', גם כשמאוד אוהבים. בהדרכה החשובה הזו אנחנו מלמדים איך מתנהלים יחד כזוג בפרק ב, ומייצרים מקום בטוח ורגוע, שיש בו גם גבולות וגם חופש לכולם.

לצפיה בהדרכה

הרצאה

ודאות וביטחון יחד בפרק ב’ לנו ולילדים, לכל החיים

אנחנו יכולים וצריכים לייצר וודאות ובטחון בחיים שלנו! לדעת שהצלחנו לתת לילדים שלנו תחושה של שייכות, בית ומשפחה, הם מרגישים רצויים ואהובים, ואנחנו מאושרים בזוגיות שלנו.

לצפיה בהדרכה

הרצאה

5 שפות לאהבה בפרק ב’

הרצאה מרתקת וחשובה במיוחד לזוגיות בפרק ב, בהשראת הספר 5 שפות לאהבה של גרי צ'פמן. בואו למלא את מיכל האהבה שלכם יחד איתנו

לצפיה בהדרכה