הקורסים שלי

הרצאה

מ 2 משפחות למשפחה משולבת

אפשר שנהיה מאושרים יחד בזוגיות ובאהבה שלנו וגם נייצר משפחה שיש בה תחושה של קירבה ושייכות בין כולם. אפשר שהבית שלנו יהיה הרמוני ושמח, שיהיו בו מערכות יחסים טובות, ותהיה בו הכלה וקבלה בלי להרגיש שאנחנו או הילדים שלנו משלמים מחיר. זוגות בפרק ב' טועים לחשוב שאם חיברנו בין המשפחות ועברנו לגור יחד כל אחד ימצא את מקומו בטבעיות, תחושת המשפחתיות תיווצר מעצמה וזה רק עניין של זמן. המחשבה הזו היא מוטעית הדרך לייצר את החיבור עם הילדים, בדרך שתאפשר לנו לחיות ברוגע גם כהורים, גם כבני זוג וגם כמי שמנהלים יחד בית ומשפחה, לאקורית מעצמה, והיא לא רק תוצר של זמן. היא תוצאה של התנהלות זוגית נכונה, במודעות וברגישות ועם צעדים מדוייקים ועקביים לאורך זמן

לצפייה הרצאה

הרצאה

2023 – שנה של הרמוניה וודאות בזוגיות ובמשפחה המשולבת שלנו

אנחנו ראויים לחיות ברוגע בחיים שלנו בפרק ב', כי אנחנו יודעים שהצלחנו ליצור גם זוגיות חזקה ויציבה, שנותנת לנו בטחון וודאות, וגם מרחב משפחתי לילדים שלנו, שבו הם מרגישים אהובים, שייכים ורצויים. אנחנו ראויים לחיות במציאות שיש בה הרמוניה, אוירה נעימה, מערכות יחסים מכבדות ומכילות בין כולם, תחושה של משפחתיות, וודאות בדרך המשותפת שלנו. אנחנו ראויים וזה אפשרי! בהדרכה חגיגית ומרגשת שיצרנו במיוחד לתחילתה של 2023, אנחנו מביאים אליכם בצורה פשוטה, מקצועית ובגובה העיניים, את הצעדים שיש לעשות כדי לבסס ולהעמיק את הזוגיות בינכם, את החיבור בין המשפחות, את הודאות והבטחון בדרך, ולייצר תוצאות חדשות ושונות עוד השנה. התוצאה: חיים מאושרים יחד, שבהם גם אנחנו וגם כל אחד מילדינו מוצא את המקום שלו בבית ובמשפחה, האוירה נעימה, יש תחושה של שייכות, משפחתיות והכלה, ויש לנו בטחון, יציבות ורגיעה.

לצפייה הרצאה

הדרכה

חיים רגועים ומאושרים עם הילדים שלו

יצרתי את ההדרכה הזו כדי לאפשר לך להתנהל אחרת בסיטואציות שקשורות לילדים שלו, שמפעילות אותך רגשית, לפעמים בדרך שגם את לא אוהבת בעצמך. זה אומר להיות מסוגלת לווסת את רגשותייך ואת תגובותייך האוטומטיות, ולשמור על שקט ורוגע פנימי. את לא תפסידי דבר מכך, רק תרוויחי. כי כשאת מצליחה להרגיש אחרת, את מתקשרת אחרת מול הסביבה ומול בן זוגך, את שומרת על מה שחשוב לך, ומובילה את הזוגיות והמשפחה שלך, למקום טוב ומאושר יותר ויותר.

לצפיה בהדרכה

הרצאה

המטרה: משפחה “אמיתית” בפרק ב

מה אנחנו רוצים להשיג בשילוב זוגיות ומשפחה בפרק ב? חיים משותפים מאושרים, שיש בהם רוגע, הרמוניה, זוגיות אוהבת ומעצימה, משפחה "אמיתית" שהיא סביבה תומכת ומכילה, לנו ולילדים שלנו, לתמיד. אנחנו מזמינים אתכם לצפות בהרצאה מיוחדת מעמיקה ועשירה, בה אנחנו משתפים בצעדים שיש לעשות כזוג, כדי להגיע למקום הזה, שבו גם אנחנו וגם הילדים כולם מרגישים משפחה, לא ב"כאילו" ולא על יד, אלא משפחה אמיתית!

לצפייה בהרצאה

הרצאה

משיגים שייכות בבית המשותף בפרק ב

אנחנו יכולים להשיג שייכות בבית המשותף בפרק ב! ליצור מרחב שבו הילדים מרגישים רצויים ואהובים, ויש בו גם גבולות וסטנדרטים של התנהגות ברורים, שאנחנו ההורים במשפחה המשולבת מציבים. ליצור דנא של משפחה משולבת שיש בה חיבור ושותפות ויש בה גם שונות ונפרדות. אנחנו בונים יחד מיומנות זוגית נכונה ומדוייקת עבורנו, ואז משיגים את התוצאה הזו לאורך זמן!

לצפיה בהדרכה

הרצאה

גבולות וחופש בזוגיות ומשפחה משולבת

הפערים שיש ביננו בנושאים של חינוך וגבולות, זו הסיבה השכיחה ביותר לפרידה בפרק ב', גם כשמאוד אוהבים. בהדרכה החשובה הזו אנחנו מלמדים איך מתנהלים יחד כזוג בפרק ב, ומייצרים מקום בטוח ורגוע, שיש בו גם גבולות וגם חופש לכולם.

לצפיה בהדרכה

הרצאה

ודאות וביטחון יחד בפרק ב’ לנו ולילדים, לכל החיים

אנחנו יכולים וצריכים לייצר וודאות ובטחון בחיים שלנו! לדעת שהצלחנו לתת לילדים שלנו תחושה של שייכות, בית ומשפחה, הם מרגישים רצויים ואהובים, ואנחנו מאושרים בזוגיות שלנו.

לצפיה בהדרכה

הרצאה

5 שפות לאהבה בפרק ב’

הרצאה מרתקת וחשובה במיוחד לזוגיות בפרק ב, בהשראת הספר 5 שפות לאהבה של גרי צ'פמן. בואו למלא את מיכל האהבה שלכם יחד איתנו

לצפיה בהדרכה